Олександр Чорноіваненко: Вважаю злочином поспіхом розпродавати українську землю

Голова Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко вважає злочином розпродаж української землі, як це намагаються зробити «Слуги народу».

Як повідомляє пресслужба обласного осередку партії, про це повідомив в інтерв’ю журналістам очільник партійців Кіровоградщини Олександр Чорноіваненко.

Політик назвав низку небезпек, які «ховаються» у новому законі, а саме:
«Законодавчо планується заборонити продаж землі іноземцям, але це не виключає варіант, коли громадянин України придбає землю і виїде, приміром, у Росію. Тож, юридично власником землі може бути українець, а реальним кінцевим бенефіціаром — громадянин Росії.

Наступне — скупівля земель агрохолдингами.
Сьогодні місцеві аграрії матеріально підтримують сільські школи, ФАПи, фінансують розвиток спорту на селі, допомагають лікувати, а також, на жаль, і хоронити селян, які матеріально у скруті. Власників агрохолдингів не цікавитиме доля селян, соціальний розвиток села. де розташований його земельний наділ. Йому і його рідним там не жити.

У результаті, продаж землі за таких умов, які нам сьогодні пропонують «Слуги народу», призведе до того, що селяни масово виїжджатимуть або в міста, або в інші країни.

Для людей є великою трагедією залишити свої домівки, могили рідних, за якими і доглянути буде нікому.

«Сьогодні нам треба стати пліч-о-пліч і не допустити чергового злочину проти України — розпродажу її головного багатства, як кажуть, з молотка за безцінь», – сказав Олексвндр Чорноіваненко і наголосив, що більшість районних і міських рад Кіровоградщини проголосували за продовження мораторію на продаж землі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова