Олександр Чорноіваненко відстоює гірничозбагачувальний комбінат

Голова Кіровоградської обласної ради, очільник обласної «Батьківщини» Олександр Чорноіваненко наполегливо працює над вирішенням проблем, які склалися на підприємстві ДП «Схід ГЗК» через неналежне його фінансування і відсутність державної програми розвитку гірничозбагачувального комбінату.

За інформацією обласної персслужби партії, політик взяв участь у нараді, яку з колективом підприємства провела в. о.  міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець.

У своєму виступі Олександр Чорноіваненко акцентував увагу на необхідності державної підтримки Східного гірничозбагачувального комбінату, зокрема на рівні створення дієвої програми розвитку уранової галузі. Він висловив вимогу виплатити  заборгованість по зарплаті шахтарям, а також повідомив про загрозу затоплення шахт через відключення електроенергії за борги Енергоатому.  

«Якщо держава розробить і втілить у життя необхідні програми розвитку гірничозбагачувального комбінату, Кіровоградщина зможе забезпечити енергоресурсами практично всю країну», — сказав Олександр Чорноіваненко.

Ольга Буславець запевнила, що на вирішення проблем, озвучених «батьківщинівцем», будуть відповідні протокольні доручення.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова