Олександр Чорноіваненко – про ситуацію із «замінуваннями» в Україні

З початку 2022 року Україну накрила хвиля «замінувань» серед торговельних центрів, садочків, шкіл, лікарень. Не виключенням став і Кропивницький.

Депутат обласної ради Олександр Чорноіваненко прокоментував ситуацію, що склалася наразі в Україні.

«Системність псевдозамінувань може свідчити про нові інструменти під час ведення гібридної війни. Я вважаю, що до цього процесу можуть бути причетні люди, метою яких є підвищити рівень напруги у суспільстві. Телефонний терор зараз дійсно перейшов червону межу. Правоохоронні органи мають працювати в посиленому режимі та захистити усіма можливими засобами обєкти соціальної інфраструктури. Через схожі масові повідомлення в містах України діти вже ідуть на дистанційне навчання. Потрібно зясувати, яку ж мету переслідують зловмисники, враховуючи, що частина дзвінків надходить з непідконтрольних територій. Країна має зрозуміти, як адаптуватися до нового виду атаки, де не шкодують ані дитячих садочків, ані пологових будинків. Кожен виклик, де мають бути вибухотехніки, повинен розцінюватися, як бойовий. Через те, що на Сході країни у нас зараз ведуться бойові дії, потрібно бути пильними, але не впадати у паніку. Саме розповсюдження паніки може бути головною метою злочинців», – зазначив політик.

За даними Нацполіції, лише за новорічні свята до них надійшло понад 130 повідомлень про замінування. Частина повідомлень надходить із тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова