Олександр Бродський захищає архітектурний вигляд головної площі країни

Кияни стурбовані проведенням будівельних робіт на даху історичної будівлі, що на території охоронної зони Софійського собору.

Цей будинок зведений в стилі радянського необароко, його головний фасад виходить на Майдан Незалежності. Будівля формує архітектурний вигляд головної площі країни та має велике містобудівне значення.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини», голова комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександр Бродський.

Як передає пресслужба столичного партійного осередку, політик попросив директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Олександра Свистунова перевірити законність розміщення надбудови на даху історичної будівлі по вул. Софіївській, 1 у Шевченківському районі Києва.

Олександр Бродський наголосив, що цей житловий будинок 1955 року мають внести в список пам’яток архітектури, історії, науки і техніки. Депутат зазначив, що з 2019 року на даху будинку ведуться будівельні роботи – зведена надбудова псує зовнішній вигляд фасаду історичної будівлі та головної площі країни.

«Нещодавно невідомі особи розпочали будівництво другої прибудови на даху будинку з іншого боку від арки. Це може призвести до руйнування конструкції даху будинку», – зазначив політик у депутатському зверненні.

За інформацією Олександра Бродського, у внутрішньому дворі будинку накопичується сміття і будівельні матеріали, що створює незручності для місцевих жителів. Неодноразові звернення громадян до контролюючих та правоохоронних органів результату не принесли. Депутат попросив керівника Департаменту містобудування та архітектури КМДА після проведення перевірки вжити заходів для відновлення конструкції даху та естетичного зовнішнього вигляду історичної будівлі по вул. Софіївській, 1.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова