Олександр Бродський просить передбачити у 2022 році кошти на освітлення столичних парків

Депутат Київради від «Батьківщини», голова комісії з питань ЖКГ та ПЕК Олександр Бродський звернувся до Віталія Кличка, аби він посприяв у встановленні зовнішнього освітлення на території скверу ім. Гонти у Шевченківському районі Києва.

Про це повідомляє пресслужба столичного партійного осередку.

Депутат зазначив, що після проведеної у 2020 році реконструкції скверу, зовнішнє освітлення не було встановлено. Це створює незручності для дітей та дорослих, які відпочивають на території зеленої зони, а також позбавляє мешканців можливості безпечно пересуватися сквером у темний час доби.

У відповідь на депутатське звернення до КП СЗН Шевченківського району Києва, у листопаді 2021 року повідомили, що на встановлення системи зовнішнього освітлення у сквері необхідно залучити значні капіталовкладення. Такі роботи можуть бути виконані в ході капітального ремонту скверу.

Олександр Бродський попросив Віталія Кличка передбачити у 2022 році кошти на розробку проєктної документації та встановлення зовнішнього освітлення у сквері на вул. Гонти. А також повідомити, чому встановлення системи зовнішнього освітлення не увійшло в проєкт реконструкції скверу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова