Олександр Бродський: Маю надію, що ми досягнемо реальної й оптимістичної ціни на газ

Київ не піднімав тарифи для людей. Центральна влада мала компенсувати різницю в тарифах. Рік ще не закінчився, залишилося 1,5 місяці, а місту нічого не компенсували. Меморандум, підписаний між містом та центральною владою, виконується лише з боку столичної громади.

Про це заявив голова комісії Київради з питань ЖКГ, депутат від «Батьківщини» Олександр Бродський під час експертного засідання на території ТЕЦ-5, передає пресслужба партійного осередку.

«Аби виробництво енергії не було збитковим, нам довелося докапіталізовувати його з міського бюджету. Ми були змушені забрати ресурс з інших напрямків для того, аби  пройти цей сезон більш-менш нормально», – констатував політик.

За словами депутата, влада не дає можливості обійти посередника НАК «Нафтогаз» і напряму співпрацювати з компаніями з газовидобування. Адже газ українського виробництва втричі дешевший, аніж зараз пропонують.

«Влада нас не чує і не хоче інвестувати в закупівлю газу в літній період, коли він значно дешевший. Маю надію, що у Верховні Раді приймуть відповідні рішення і ми досягнемо реальної й оптимістичної ціни на газ», – сказав Олександр Бродський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова