Олександр Бродський: Добровольці столичного батальйону отримали карету швидкої допомоги

Взаємодопомога в тилу та звитяги на фронті – це запорука нашої беззаперечної перемоги над країною-агресором.

Наші відважні воїни щоденно завдають смертельні удари ворогу та евакуюють цивільних з-під обстрілів. Ціною власного здоров’я та життя виконують небезпечні завдання, отримуючи бойові травми. Ми маємо підвищувати рівень їх захисту та забезпечити надання мобільної невідкладної фахової медичної допомоги задля порятунку їх життів, адже відлік йде мало не на хвилини.

Про це заявив депутат Київради від «Батьківщини» Олександр Бродський, передає пресслужба партійного осередку. За його словами, необхідно забезпечити міцний тил для бійців, які в цей складний воєнний час захищають Україну від ворога.

«Наша команда з перших днів війни співпрацює з міжнародними партнерами та волонтерськими організаціями, які допомагають доставляти амуніцію, медикаменти, товари першої необхідності та інше спецобладнання для добровольців та військових», – наголосив політик.

Довідково: автівку з-за кордону до Києва доставили завдяки депутатам Київської міської ради Юлії Ярмоленко, Олександру Бродському, Олександру Супруну, Ігорю Хацевичу, а також за підтримки міської влади та українських благодійних фондів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова