Олександр Абдуллін наполягає на створенні Дубровицького госпітального округу

Народний депутат України, член фракції ВО «Батьківщина» Олександр Абдуллін наполягає на створенні Дубровицького госпітального округу на Рівненщині.

Як повідомляє прес-служба Рівненського обласного партійного осередку, на прохання однопартійців з Дубровиччини Олександр Абдуллін уже вдруге в сесійній залі Верховної Ради закликав народних депутатів створити Дубровицький госпітальний округ.

«Олександр Абдуллін завжди переймається проблемами нашого району, – розповіла голова фракції ВО «Батьківщина» в Дубровицькій міськраді Валентина Годунко. – Народний депутат багато зробив для покращення місцевої медицини. Зокрема, за його сприяння було виділено кошти на проведення ремонту хірургічного відділення Дубровицької центральної районної та Великоозерянської дільничної лікарень».

За словами Валентини Годунко, народний депутат від «Батьківщини» подарував для Висоцької лікарні машину швидкої допомоги. Завдяки сприянню Олександра Абдулліна в Дубровицький район надійшло 4 автомобілі за урядовою програмою Юлії Тимошенко, які функціонують і досі. Окрім того, Дубровицька районна лікарня одержала комплекс КВЧ-терапії, електрокардіограф ЕКЦП-01, апарати штучної вентиляції легенів «Фаза-8» та «Бриз-2», функціональні ліжка, апарат високочастотний хірургічний, відсмоктувач хірургічний для ран та порожнин.

Нагадаємо, уже протягом багатьох років жителям Дубровицького району служить апарат кольорового УЗД, рентген-апарат та інша медтехніка, яку придбали за сприяння народних депутатів від «Батьківщини» Олександра Абдулліна та Сергія Кошина.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова