Олег Радковський взяв участь у вшануванні пам’яті загиблих 15 липня 2016 року в Туреччині.

15 липня в Генеральному консульстві Турецької Республіки в Одесі відбулась церемонія вшанування пам’яті загиблих під час спроби державного перевороту 15 липня 2016 року в Туреччині.

Генеральний консул Турецької Республіки, пан Бірей Їлмазсой розповів про трагічні події п’ятирічної давнини, як їхня держава відстояла свою незалежність та суверенітет і наголосив на важливості уроків історії для майбутніх поколінь задля збереження свободи та головних демократичних цінностей в країні.

У заході взяв участь перший заступник голови обласної ради Олег Радковський, представники дипломатичних представництв іноземних держав та діаспори.

«Туреччина та Україна пов’язані багатовіковими відносинами в усіх сферах життя – економічних і соціокультурних. З трагічних подій, що відбулись в Туреччині у липні 2016 року та в Україні в 2013 – 2014 роках, необхідно виносити важливі уроки – що головне для держави є людське життя, демократія та свобода», –зазначив Олег Радковський.

Нагадаємо, що спроба державного перевороту відбулась в ніч з 15 на 16 липня 2016 року в Анкарі та Стамбулі, внаслідок чого загинула 251 особа, а майже дві тисячі людей отримали поранення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова