Олег Радковський взяв участь у форумі МОН України «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього»

У вівторок, 21 вересня, в столиці України відбувся Всеукраїнський форум «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього» організованого Міністерством освіти і науки України.

Захід був присвячений 30-річчю створення системи позашкільної освіти й об’єднав працівників установ з різних регіонів України.

На форум були запрошені представники різних областей України. Одеську область на заході представив перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський і директор Комунального закладу позашкільної освіти «Одеський палац дитячої та юнацької творчості «Біла акація» – Прокопенко Людмила Павлівна.

Олег Радковський і Людмила Прокопенко отримали нагороди за досягнення у сфері позашкільної освіти в номінації «Сервісний дизайн освітніх технологій» за відкриття в Одесі «Центру дитячої та юнацької творчості «Біла акація».

Нагадаємо, що урочисте відкриття нового Центру дитячої та юнацької творчості «Біла акація» відбулося першого вересня цього року. У центрі облаштовані сцена і зал для глядачів на 230 місць, навчальні кабінети з різних напрямків позашкільної освіти. П’ять хореографічних залів, кабінети для занять вокальним, театральним мистецтвом і творчістю, моделюванням одягу і декоративно-прикладним мистецтвом, обладнані студія звукозапису, науково-технічний і комп’ютерний класи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова