Олег Радковський взяв участь у церемонії передачі новітнього озброєння військовій частині ВМС ЗСУ на Одещині

Сьогодні відбулась церемонія передачі навчально-бойової батареї берегового протикорабельного ракетного комплексу «Нептун» військовій частині ВМС Збройних Сил України, що базується у селі Дачне Одеської області.

Як повідомили у пресслужбі «Батьківщини» Одещини, на урочисту церемонію був запрошений перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський.

Ракетний комплекс «Нептун» — українська протикорабельна крилата ракета, яку розробило Київське конструкторське бюро «Луч», береговий комплекс 360МЦ «Нептун», прийнятий на озброєння Збройних Сил України в серпні 2020 року.

Олег Радковський привітав військовослужбовців з оновленням озброєння та зазначив, що в час агресії проти нашої держави висока боєздатність та підготовка Збройних Сил України є запорукою миру в Україні.

«Ваша служба неоціненна. Ви кожного дня бороните мир та спокій в Україні, бороните наше майбутнє. Від імені Одеської обласної ради та від себе особисто, дякую вам за сумлінне виконання військового обов’язку, бажаю вам здоров’я, успіхів та миру усім нам. Слава Україні!» – сказав у вітальному слові Олег Радковський.

Зазначимо, що ракетний комплекс «Нептун» призначений для знищення кораблів водотоннажністю до 5000 тон і має бойову частину масою 150 кг. Ракета має дозвукову швидкість (900 км/год) і здійснює політ на надмалих висотах — кілька метрів над рівнем моря. Ракета може маневрувати під час польоту, дальність якого — до 280 км.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова