Олег Радковський: важливий для міста Кілія проект «Перлина Дунаю» буде втілено

Робота команди «Батьківщини» Одещини триває. З черговим візитом голова обласного партосередку Олег Радковський відвідав Кілійську міську громаду Ізмаїльського району області.

Разом з керівником «Батьківщини» Ізмаїльського району Ігорем Лиманським, політики проінспектували будівництво нового багатоквартирного будинку та торгового центру.

«Каркас будинку стояв недобудованим в місті Кілія більше 20-и років, та завдяки ініціативі нашої фракції в облраді – проект зрушив з місця. Наразі знайдено інвесторів і вже розпочаті роботи по завершенню будівництва даного будинку, – розповів Олег Радковський, – І я впевнений, що після закінчення усіх робіт, це буде кращий багатоквартирний будинок громади із сучасним торговим центром. Який повністю відповідатиме назві проекту- «Перлина Дунаю».

Важливо зазначити, що будівельником та одним з інвесторів даного проекту є Фемістокл Мурадов, заслужений будівельник України, підприємство якого придбало дану недобудову на аукціоні і незважаючи на війну та обстріли вже повноцінно займається роботами по будівництву.

Олег Радковський також зустрівся з головою Кілійської громади Вячеславом Чернявським. Політики обговорили технічні питання по проекту будинку, які необхідно вирішити на рівні міськради. Олег Радковський, у розмові з Вячеславом Чернявський наголосив, що даний будівельний проект є першим, але не останнім для міста Кілія: «Наша фракція має своє бачення по розвитку житлового будівництва в Кілії, і я вдячний голові громади за розуміння та підтримку цього напрямку».

Окремо політики обговорили питання будівництва бомбосховища для закладів освіти громади.

«Наразі маємо повне розуміння з головою громади по будівництву бомбосховища та позитивні очікування від обласного керівництва по фінансуванню даного проекту. Щиро дякую Вячеславу Вікторовичу за конструктивну співпрацю та членам нашої команди – голові фракції в райраді Ігорю Лиманському та голові фракції в громаді Дмитру Артементко за спільну та важливу для громади роботу», – зазначив Олег Радковський.

Політик також додав, що Ігор Лиманський та Дмитро Артеменко зі свого боку будуть контролювати процес будівництва проекту «Перлина Дунаю».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова