Олег Радковський: Співпраця громад з медичними навчальними закладами збереже лікарні в ОТГ Одещини  

Голова Іванівської громади Віктор Лобач та перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський провели робочу зустріч із ректором Одеського національного медичного університету, доктором медичних наук, професором Валерієм Запорожаном та обговорили напрямки співпраці при підготовці спеціалістів для медичних закладів Іванівської ОТГ.

«Наразі ми опрацьовуємо три напрямки взаємодії з медичним університетом: по-перше, соціальне забезпечення, надання житла та співфінансування інтернатури для випускників університету, що приїдуть працювати в лікарню нашої громади. Друге, це залучення кращих лікарів медзакладів університету для виїзних оглядів пацієнтів в лікарні Іванівської громади та обмін досвідом з нашими спеціалістами і по-третє, співпраця з лікарнями медичного університету для жителів громади, що потребують спеціальних операцій та лікування», – розповів голова Іванівської ОТГ Віктор Лобач.

Як зазначив Віктор Іванович, на сьогодні питання збереження лікарень та ФАПів в громадах є вкрай важливим та болючим, тому пряма співпраця з медичним університетом дозволить готувати фахівців саме для нашої ОТГ та зберегти Іванівську багатопрофільну лікарню.

Наразі опрацьовуються напрямки взаємодії між ОТГ та медичним університетом, за результатами яких буде заключено Меморандум про співпрацю з чіткими пунктами роботи.

 Своєю чергою, перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, що також очолює Одеську обласну організацію партії ВО «Батьківщина» розповів, що на сьогодні вже дві громади Одещини – Іванівська, Березівського району та Ренійська – Ізмаїльського району, працюють над деталями Меморандуми про співпрацю та підготовку спеціалістів для своїх громад з Одеським національним медичним університетом.

«За наказом Лідера нашої партії Юлії Тимошенко, про недопущення закриття лікарень та ФАПів, ми робимо все можливе задля збереження медичних закладів в кожній громаді області та підтримці молодих спеціалістів. Також зазначу, що окрім залучення до лікарень громади випускників університету, Іванівська ОТГ опрацьовує з Одеським національним медичним університетом деталі підготовки фахівців саме з випускників шкіл громади, що говорить про наполегливість та велику турботу про свою громаду Віктором – розповів Олег Радковський, – Що й не дивно, бо Віктор Іванович довгі роки є членом команди «Батьківщини», а на останніх місцевих виборах отримав разом зі своєю депутатською командою другий результат по країні».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова