Олег Радковський привітав учасників навчань «Сі Бриз-2021»

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський взяв участь у церемонії відкриття українсько-американських навчань «Сі Бриз-2021».

Цьогоріч у навчаннях «Сі Бриз» беруть участь майже 30 країн світу. На урочистому відкритті військових навчань командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа зазначив, що навчання спрямовані на підтримку миру та стабільності в регіоні.

Цього року в навчаннях беруть участь представники країн майже з усіх континентів, що є знаком підтримки України усім цивілізованим світом.

«Дуже символічно, що навчання «Сі Бриз» розпочинаються в день 25-річчя прийняття Конституції України, — зауважив перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський у вітальному слові. – Я сподіваюсь, що саме так, як Конституція захищає права громадян і демократію в нашій державі, морські навчання допоможуть на високому рівні підтримати боєздатність Військово-морських сил та захистити морські кордони нашої держави, підтримати мир і високий рівень безпеки в Чорноморському регіоні», – зазначив Олег Радковський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова