Олег Радковський привітав переможців змагань на закритті сезону перегонів Одеського іподрому

Закриття сезону перегонів 2021 року стартувало сьогодні на Одеському іподромі. Захід вже традиційно став святом, як для любителів верхового спорту, так і для одеситів, які вирішили просто відпочити з дітьми.

Програма закриття сезону виявилась досить насиченою і розпочалася з параду учасників перегонів. Перегони проводилися в багатьох номінаціях: бігу на приз на честь ХХІХ Всеукраїнських кінноспортивних змагань, на Кубок чемпіонів, кубок Одеської обласної ради, на потужність стрибка, перегони на кубок Президента України, бігу на кубок державного підприємства «Конярство України» і Одеського іподрому.

Переможців у кожній номінації нагороджували директор Держпідприємства «Конярство України» Веретюк Євген і директор Одеського іподрому Костянтин Савчиці.

На закритті сезону був присутній перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, який вручив кубок обласної ради переможцю перегонів у цій номінації.

Є

Політик наголосив на важливості розвитку та підтримки кінного спорту і конярства в Україні.

«Кінний спорт – особливий і має довгу історію та традиції як в Україні, так і в світі. І дуже приємно, що і сьогодні такі змагання проводяться, а культура кінного спорту і конярства живе та процвітає », – сказав Олег Радковський.

Всього за день змагань на честь закриття сезону було розіграно 11 кубків і призів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова