Олег Радковський привітав лауреаток рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону – 2021»

В Одеському розважальному комплексі Art hall, 11 березня відбулась урочиста церемонія нагородження лауреаток рейтингу «100 успішних жінок Одеського регіону – 2021».

Проєкт, організований благодійним фондом «Журналісти за демократію» та інформаційним агентством «Одеса-медіа» проводиться вже шостий рік поспіль.

Як повідомили у пресслужбі «Батьківщини» Одещини, до нагородження лауреаток в категорії «Громадська діяльність» був запрошений перший заступник голови Одеської облради, керівник обласного партосередку Олег Радковський.

Олег Радковський вручив учасницям почесні дипломи та побажав великих успіхів у їх громадсько-політичній діяльності.

«В Одеській обласній раді більше 22% депутатського корпусу – жінки, цей тренд зростає кожного нового скликання, що вкрай позитивно впливає на якість роботи ради. Я щиро вітаю вас з високими нагородами та визнанням», – сказав «батьківщинівець».

Окрім того, лауреаткам у категорії «ЗМІ і блогери» нагороди вручив перший заступник голови Одеської обласної «Батьківщини» Сергій Веселов.

Традиційно лауреатки рейтингу були розділені в 11 категоріях – державна служба, юриспруденція, бізнес, громадська діяльність, наука і освіта, охорона здоров’я, ЗМІ і блогери, спорт і здоровий спосіб життя, культура і мистецтво, краса, мода і стиль, психологія та лайф-коучинг.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова