Олег Радковський привітав Київський районний суд з відкриттям «Єдиного простору»

15 грудня в Київському районному суді міста Одеса відбулося відкриття нового простору, збудованого за концепцією «Єдиний простір».

На урочистому відкритті «Єдиного простору» були присутні: перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, голова Одеської ОДА, заступник Одеського міського голови, судді Київського районного суду міста та інші представники судової та виконавчої влади.

Голова Київського районного суду Сергій Чванкін, представляючи «Єдиний простір», зазначив, що головною його метою стало максимальне наближення європейських стандартів судочинства та створення сучасного високотехнологічного центру для забезпечення доступності та зручності реалізації громадянами своїх процесуальних прав.

Вестибюль суду «Єдиний простір» облаштований таким чином, що дозволяє отримати 90% судових послуг, без біганини по кабінетах та поверхах в одному місці.

«Завдяки «Єдиному простору» громадяни будуть швидко подавати заяви та отримувати зворотний зв’язок. Раніше для подання позову громадянинові потрібно було знайти канцелярію суду, який може її прийняти, внаслідок чого людина була змушена блукати коридорами у пошуках кабінету, де їй допоможуть», – зазначив Сергій Чванкін.

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський привітав суддів та співробітників суду з професійним святом, яке сьогодні відзначається, та наголосив на важливості створення в судах України комфортних і зрозумілих умов для громадян, які звертаються за захистом своїх прав.

«Це важлива сторінка розвитку судової системи, яка дозволить громадянам отримувати послуги зручніше та якісніше, а суду – бути більш ефективним та доступнішим. Адже стан судової системи – це одна з головних характеристик стану розвитку країни та суспільства», – сказав Олег Радковський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова