Олег Радковський привітав держслужбовців, представників освіти та підприємництва з Днем Соборності України

Напередодні Дня Соборності в Літературному музеї Одеси нагороджували видатних людей регіону, зокрема з агросфери, юридичної та освітньої галузей, художників і науковців та держслужбовців області.

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський вручив грамоти та нагороди від обласної ради.

Було відзначено ректора «Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського» Андрія Красножона, настоятеля Свято-Покровського храму в Сараті Владислава Шимана та заступника голови Одеської ОДА Олега Муратова.

У вітальному слові Олег Радковський зазначив, що українці століттями виборювали свою державу та незалежність, національне благополуччя і соціальну справедливість, право бути єдиним народом у соборній Україні.

«Сьогодні ми змушені знову боротися за територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Лише спільними зусиллями, з рішучістю та волелюбністю нам вдасться перемогти. Переконаний, що це свято має стати нагадуванням того, наскільки важливо робити кроки назустріч один одному», – зазначив Олег Радковський.

День Соборності України відзначають 22 січня у день проголошення Акту З’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбувся у 1919 році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова