Олег Радковський привітав Чорноморськ за чергову відзнаку якості пляжів «Блакитний прапор 2021»

У місті Чорноморськ відбулось урочисте підняття «Блакитного прапору». Відзнака видається Європейською комісією з охорони навколишнього середовища найкращим пляжам світу.

Як повідомляє пресслужба обласної парторганізації, міський комунальний пляж Чорноморська отримує таку відзнаку вже 11 років поспіль.

На  урочистій церемонії підняття «Блакитного прапору» були присутні: міський голова Василь Гуляєв, перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський, представники керівництва новоствореного Одеського району та національний координатор програми «Блакитний прапор» Модест Алієв та голова ГО «Екологічна ініціатива» Вікторія Радченко.

Урочистій церемонії передувало засідання круглого столу, в ході якого було сказано багато добрих слів на адресу Чорноморська. Національні координатори Програми «Блакитний прапор» наголосили: те, що саме Чорноморськ займає почесне місце серед кращих курортів світу є важливим критерієм роботи місцевої влади.

Перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський наголосив на важливості постійного і якісного розвитку пляжів у громадах Одещини. Саме такі міжнародні відзнаки якості екологічного стану та соціалізації пляжів області дозволять підняти туристичну галузь області на міжнародний рівень.  

Під час підняття «Блакитного прапору» міський голова Чорноморська Василь Гуляєв зазначив, що місту вдалося вчергове дотриматись усіх необхідних вимог програми і головне, що пляж залишається безкоштовним і доступним для всіх верств населення.

Довідково. Відзнака «Блакитний прапор» була започаткована у 1987 році  Європейською комісією з охорони навколишнього середовища та щорічно присуджується пляжам на основі відповідності  32 критеріям тестувань,  що стосуються екологічної освіти та інформації, якості води в зонах рекреації, екологічного менеджменту, безпеки і послуг, зокрема чистоти території,  дотримання правил безпечної поведінки, необхідного облаштування та обладнання, наявності санітарних приміщень, питної води, рятувальних вишок, пристосувань для осіб з фізичними вадами, інших основ безпеки та сервісних послуг.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова