Олег Радковський допоміг ГО «Балетна студія «Гран Па»

Сьогодні в Одесі громадська організація «Балетна студія «Гран Па» провела творчу акцію «Сумую за балетним класом».

Колектив закладу зібрався вперше, з початку війни в Україні. Маленькі балерини взяли участь у незвичній фотосесії на кращих локаціях міста.

Як повідомили у пресслужбі «Батьківщини» Одещини, допомогу в організації фотосесії із дотриманням усіх заходів безпеки надав голова обласного партосередку Олег Радковський, депутат облради Олександр Барський та Сергій Шутов.

В мирний час балетна студія налічувала понад 150 учасників – це дівчатка віком від 3,5 до 15 років, які брали участь у міжнародних та національних конкурсах і завжди поверталися з нагородами.

«Для наших маленьких балерин студія була сім’єю, тут з’явилися перші подруги та знайомства, а навчальний процес був невід’ємною частиною їх мирного життя. Сьогодні дівчатка знову одягли костюми та балетки і з великою радістю позують на камери з  надією, що скоро зможуть повернутися до занять, – розповіла керівниця студії Лілія Мерецька. – З початку війни учениці балетної студії «Гран Па» не мають змоги повноцінно займатись тренуваннями, але, на жаль, більшість українських дітей втратили можливість відвідувати не лише некласні заняття, а й школу».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова