Олег Кищук: «Київоблгаз» – це потужний інструмент у руках рейдерів

Київоблгаз – це потужний інструмент у руках рейдерів для знищення підприємств.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, про це заявив телеканалу ZIK під час зйомок сюжету на ПАТ «Комбінат «Тепличний» депутат Київської облради від «Батьківщини» Олег Кищук.

Депутат розповів, що 1 серпня «Комбінат «Тепличний» – підприємство, що діє у селищі Калинівка, що на Київщині, без будь-яких причин був відключений від газопостачання. Зважаючи на те, що подібні дії впродовж останніх років стали систематичними, очевидно, що хтось зацікавлений у знищенні потужного господарства.

«Сьогодні бізнес, не важливо – великий чи маленький, абсолютно не захищений. Ситуація з комбінатом «Тепличний» не що інше, як спроба рейдерського знищення підприємства», – переконаний Олег Кищук.

Депутат вважає, що «Київоблгаз» – лише виконавець, а замовників треба шукати у вищих владних кабінетах.

«Я телефонував на урядову «гарячу лінію», голові Київської ОДА, звертався до інших інстанцій, але марно. Врешті решт 4 серпня проблему вдалося вирішити, однак за ці кілька днів комбінат поніс мільйонні збитки», – розповів обласний депутат.

Олег Кищук не виключає, що подібні рейдерські спроби не останні. Основна їх причина – дорогоцінна земля під Києвом, на якій розташоване тепличне господарство.

Довідково. «Комбінат Тепличний» – одне з основних бюджетоутворюючих підприємств Броварського району й водночас найбільше в Україні тепличне господарство.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова