Офіційна заява Луганського обласного партійного осередку ВО «Батьківщина»

Луганська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» підтримує позицію лідера партії Юлії Тимошенко щодо відміни виборів у деяких місцевих радах Луганської області.

Разом з тим ми не підтримуємо деструктивні дії деяких політичних сил, які зараз в нашому регіоні підбурюють людей до акцій протесту із сумнівними цілями та ймовірним залученням «тітушок» і провокаторів».

Мені, як голові обласної партійної організації ВО «Батьківщина» стало відомо, що нашим партійцям надходять дзвінки від людей, які пропонують їм участь у подібних акціях. Ба більше, вони кажуть, що це погоджено із центральним секретаріатом партії. Офіційно повідомляю, що це неправда і провокація – «Батьківщина» Луганщини нині не збирається ані проводити, ані бути учасником масових акцій протесту.

Ми маємо розуміти, що головне – це безпека і людські життя. Ми маємо розуміти, що є різниця між демократією та хаосом. Дестабілізація суспільно-політичної ситуації в нашому регіоні зараз несе реальні загрози, особливо в населених пунктах на лінії розмежування. Не слід забувати і про пандемію коронавірусної хвороби, через яку кожного дня вмирають люди, і масові скупчення людей наразі не найкращий варіант вирішення питань. Є безпечний і законний шлях боротьби – через суд, який має розглянути визначити чи відповідали дії Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та рішення ЦВК Конституції України. Все інше – це провокації та пусті балачки!

Олександр Романовський, голова Луганської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова