Одеська облрада проти підвищення тарифів

На позачерговому засідання Одеської обласної ради депутати більшістю голосів підтримали звернення до керівництва держави з вимогою не допустити зростання тарифів на енергоносії для населення.

Як повідомили в пресслужбі Одеського обласного партосередку, фракція «Батьківщина» в облраді одноголосно підтримала звернення по тарифам.

Виступаючи з трибуни, депутат-«батьківщинівець» Сергій Митрофанський наголосив на важливості державного контролю цін на житлово-комунальні тарифи та підтримки з боку держави малозабезпечених верств населення.

«Батьківщина» обурена політикою уряду, яка призвела до значного зростання цін на газ та житлово-комунальні послуги, а також до скорочення субсидій. Наша команда роками веде боротьбу з несправедливим підвищенням тарифів, корупційними схемами НАК «Нафтогаз» та пропонує чіткий план дій для вирішення тарифного питання», – наголосив депутат.

Зазначимо, що у Верховній Раді «Батьківщиною» зареєстровано законопроект №4680, який дозволить знизити ціну на газ до 3 грн. В законі чітко прописано – потрібно віддавати український газ нашого видобутку із надбавкою 30% та дешеву атомну електроенергію на потреби українців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова