Одеська обласна рада створить «Морський пластовий центр»

Триває сесія Одеської обласної ради, на якій вже прийнято бюджет області та низку інших питань.

Перед початком засідання сесії, представники скаутської організації «Пласт» принесли до сесійної зали облради благодатний Віфлеємський вогонь та передали його голові Одеської облради.

«За традицією, наприкінці року українські скаути передають Віфлеємський вогонь до різних куточків України. Приносять його до церков, лікарень та державних установ. Отримуючи і передаючи цей вогонь, слід пам’ятати, що він є символом добра, миру, злагоди та любові до людей. Нехай Віфлеємський вогонь надихає всіх вас, шановні депутати, на мудрі рішення, добрі справи та дарує Різдвяну радість», – сказали представники організації «Пласт».

Зазначимо, що сьогодні на сесії Одеська обласна рада підтримала ініціативу «Батьківщини» щодо створення комунального підприємства «Морський пластовий центр» Одеської обласної ради» у Курісівській громаді.

«Такі Пластові центри вже діють у 5 областях України (Київській, Житомирській, Рівненській, Тернопільській та Івано-Франківській), а також готуються до створення у Харківській та Полтавській областях, – розповів один із ініціаторів питання, депутат облради від «Батьківщини» Сергій Митрофанський , – тепер Пластовий центр буде і на Одещині. І це буде перший Центр, збудований на березі Тилігульського лиману, що дозволить значно розширити різноманітність спортивних та громадських заходів».

Сьогодні Міністерство молоді та спорту, а також міжнародні донори щороку інвестують у загальнонаціональні молодіжні проєкти близько 300 мільйонів гривень.

Олег Радковський: «Морський пластовий центр» зможе залучати значну частину цих коштів у область: як безпосередньо на діяльність центру, так і посередньо – створюючи самостійно та у партнерстві з об’єднаними територіальними громадами проекти, націлені на розвиток, підтримку та включення молоді Одеської області до суспільного життя країни».

За словами політика, фінансування створення «Морського пластового центру» проходитиме за рахунок місцевого та центрального бюджетів

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова