Одеська «Батьківщина» захищає результати виборів у Цебриківській громаді

1 червня представники Цебриківської громади, що на Одещині, зібралися на віче, щоб висловити обурення рішенням селищної виборчої комісії, яка, попри чинність селищної ради, призначила повторні вибори на 3 червня 2018 року.

Вибори в Цебриківській громаді відбулися 29 жовтня 2017 року, проте місцева виборча комісія незаконно визнала голову громади та депутатів від «Батьківщини» такими, що відмовилися від посад.

Про це повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку ВО «Батьківщина».

За словами лідера партійців Одещини Олега Радковського, дії Цебриківської виборчої комісії є незаконними й суперечать рішенню Одеського суду, який скасував постанову про визнання голови громади та депутатів від «Батьківщини» такими, що відмовились від посад, на основі котрої комісія ухвалила рішення про проведення повторних виборів.

«До нас звернулись представники Цебриківської громади, аби нарешті покласти край беззаконню, що творить селищна виборча комісія, яка попри рішення судів призначила незаконні вибори голови та депутатів громади», – сказав Олег Радковський і додав: «Голова громади Тетяна Матрос обрана від «Батьківщини», громада працює, гроші з бюджету надходять. «Батьківщина» має в громаді 15 депутатів із 22-ти».

На місці події перебуває народний депутат від «Батьківщини» Вадим Івченко. Він та Олег Радковський звернулися до органів прокуратури та Національної поліції із заявами про вчинення злочину членами СВК, щоб захистити інтереси та волевиявлення мешканців Цебриківської громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова