Одеська «Батьківщина»: Замах на життя Олега Радковського має політичний підтекст

5 жовтня представники Одеської обласної «Батьківщини» розповіли деталі замаху на вбивство першого заступника голови Одеської облради, керівника Одеської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Олега Радковського.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

Депутат Одеської облради від «Батьківщини» Руслан Табунщик, який раніше працював слідчим карного розшуку в органах правопорядку, зазначив, що зброю, з якої велася стрільба в Олега Радковського, зазвичай використовують професійні кілери.

000

За словами іншого депутата облради від «Батьківщини», Сергія Петровського, життю Олега Радковського реально загрожувала небезпека.

«Ми сьогодні були в Олега Володимировича, він почуває себе нормально й передає слова вдячності всім, хто турбується про його здоров’я. Але скажу відверто, ми спілкувалися з лікарями, які зазначили, що він народився в сорочці, бо кулі пройшли в декількох міліметрах від життєво важливих органів», – розповів заступник голови фракції «Батьківщина» в облраді Сергій Петровський.

Заступник голови Одеського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Сергій Веселов під час прес-конференції наголосив на тому, що залякування та замахи на життя опозиційних політиків в Україні носять системний характер, і звинуватив у цьому керівництво держави.

«Напад є виключно політичною подією, а відповідальність за нього несе чинна влада», – сказав він.

У прес-конференції також узяв участь депутат Чорноморської міської ради від ВО «Батьківщина» Василь Бугайчук, якого торік невідомі обстріляли з травматичної зброї, простреливши обидві ноги.

Нагадаємо, увечері 4 жовтня в центрі Одеси скоєно збройний замах на життя голови Одеської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», першого заступника голови Одеської облради Олега Радковського.

Уранці 5 жовтня одеські партійці відвідали колегу в лікарняній палаті, де той перебуває після поранення.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова