Одеська «Батьківщина»: Усупереч закону ТВК вирішила переглянути результати виборів у Таїровській ОТГ

На Одещині в Таїровській ОТГ члени тервиборчкому вирішили перерахувати голоси після перемоги Тимура Хасаєва на посаду голови громади, який балотувався за підтримки «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації, таке рішення Таїровська виборча комісія ухвалила після візиту до ТВК народного депутата Василя Гуляєва з партії «Відродження».

000

На думку першого заступника голови Одеської обласної «Батьківщини» Сергія Веселова, парламентарій тиснув на членів комісії, безпідставно вимагаючи здійснити перерахунок голосів. Рішення про перерахунок ТВК ухвалила вже після прийняття всіх документів та підсумкових протоколів, до яких члени комісії не мали жодних зауважень.

«Дії ТВК ідуть врозріз із законом. Вони не виконали рішення судів, які зобов’язали зареєструвати Хасана Хасаєва, а зараз члени комісії вирішили перерахувати голоси на всіх дільницях, хоча це суперечить законодавству України», – наголосив Сергій Веселов.

«Батьківщинівець» зазначив, що жителі Таїровської громади обуренні таким розвитком подій, багато з них сьогодні зібралося під будівлею ТВК, щоб підтримати обраного голову Тимура Хасаєва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова