Одеська «Батьківщина»: Суд визнав незаконним перерахунок голосів у Таїровській ОТГ

Одеський окружний адміністративний суд скасував постанову Таїровської ТВК про призначення повторного підрахунку голосів у Таїровській ОТГ.

Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації.

Як відомо, тервиборчком вирішив перерахувати голоси після перемоги на посаду голови Таїровської ОТГ Тимура Хасаєва, який балотувався за підтримки «Батьківщини».

Рішення було ухвалено після візиту до ТВК народного депутата групи «Партія «Відродження» Василя Гуляєва. Парламентарій тиснув на членів комісії, безпідставно вимагаючи здійснити перерахунок голосів, повідомив перший заступник голови Одеської обласної «Батьківщини» Сергій Веселов.

Він також додав, що відповідне рішення ТВК ухвалила вже після прийняття всіх документів та підсумкових протоколів, до яких члени комісії не мали жодних зауважень.

З огляду на цю ситуацію кандидат на голову ОТГ на місцевих виборах 24 грудня Тимур Хасаєв подав до суду позов з вимогою визнати протиправною та скасувати постанову Таїровської селищної виборчої комісії, якою було призначено повторний перерахунок голосів виборців на 4-х виборчих дільницях.

Суд підтримав позов Тимура Хасаєва до тервиборчкому та скасував відповідну постанову.

«Суд визнав незаконним перерахунок голосів. Сьогодні останній день, коли комісія має встановити остаточний результат. Наразі за всіма протоколами з мокрими печатками перемагає Тимур Хасаєв», – сказав Сергій Веселов.

За його словами, дії Таїровської ТВК вкотре ідуть врозріз із законом.

«Спочатку комісія не виконала рішення судів, які зобов’язали зареєструвати кандидатом на посаду голови Таїровської ОТГ від «Батьківщини» Хасана Хасаєва, батька Тимура Хасаєва. Потім члени комісії вирішили перерахувати голоси на всіх дільницях, де попередньо перемагає Тимур Хасаєв, хоча це суперечить законодавству України», – зауважив Сергій Веселов.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова