Одеська «Батьківщина» інформує про хід голосування на виборах Президента України

Станом на 15:00 явка виборців в Одеській області становила близько 42 відсотків.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», основні порушення на даний час стосуються того, що люди не можуть знайти себе у списках виборців.

Окрім того, на виборчій дільниці №511089 в Одесі (вул. Авдєєва-Чорноморського) півтори години не було світла. Виборцям доводилося підсвічувати собі телефонами й ліхтариками.

Представник «Одесаобленерго» пояснив, що сталася аварія на лінії, але її вже ліквідували. Постраждала тільки одна дільниця – №511089.

У Приморському районі Одеси спостерігачі ОПОРИ зафіксували, як виборці фотографують бюлетені. Члени комісії звернулися до поліції за цим фактом, адже стаття 7 Закону «Про вибори Президента України» визначає фото або фіксацію своїх результатів як порушення таємниці голосування.

У місті Подільськ член виборчої комісії перебувала в стані алкогольного сп’яніння – правоохоронці склали адмінпротокол.

Нагадаємо, станом на 12.00 явка виборців в Одеській області становила, за різними даними, від 14 до 16%.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», грубих порушень не зафіксовано, проте на дільниці №511356 в Суворовському районі Одеси попереджено дві спроби виносу бюлетенів з приміщення виборчої дільниці. В одному з випадків одеситка, яку спіймали на гарячому, порвала бюлетень. Голова комісії склала акти й викликала поліцію.

В Одесі, за повідомленням ГО «Одеська політична платформа», зареєстровано в одній з квартир на вулиці Пастера 422 виборці. У квартирі на вул. Палубній прописано 153 виборці, на вул. Гімназичній – 102.

На двох дільницях (№511 002 і №511 003) в Ізмаїлі голосування не розпочалося через проблеми з печатками. «ОПОРА» повідомляє, що тут бюлетені будуть визнані недійсними.

Наразі поліція Одещини інформує про зафіксовані 43 звернення з приводу можливих порушень виборчого законодавства.

За результатами перевірки, до ЄРДР внесено 2 повідомлення, з них одне – за ч. 1 ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) та одне – за ч.1 157 (перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова