Очільник Закарпатської «Батьківщини» – про обшук у голови партї угорців

Голова Закарпатської «Батьківщини» Олександр Кеменяш висловив свою позицію про обшуки в голови партії угорців КМКС Василя Брензовича.

«Сьогодні топ-новина у всіх обласних ЗМІ – обшуки СБУ у голови партії угорців КМКС Василя Брензовича. У жодному разі не збираюся втручатися в роботу органів безпеки, але хочу звернути увагу на декілька важливих моментів», – написав на своїй сторінці в Facebook Олександр Кеменяш.

По-перше, Василь Брензович та партія КМКС за підсумками місцевих виборів отримали 8 депутатських мандатів у Закарпатській обласній раді. КМКС на рівні з іншими партіями, які пройшли до облради, бере участь у засіданнях робочої групи щодо проведення першої сесії новообраної ради.

– По-друге, наскільки мені відомо, декілька днів тому депутати від КМКС ухвалили певне політичне рішення, яке, очевидно, не зовсім співпадає з очікуваннями теперішньої влади.

– По-третє, я дуже добре пам‘ятаю період з 2010 по 2014 роки, коли працівники СБУ не давали й кроку ступити ані мені, ані моїм колегам по партії «Батьківщина», яка тоді була в жорсткій опозиції до режиму Януковича. Нас місяцями перевіряли і викликали на розмови. Звичайно, то була «не реформована» СБУ, але все ж, погодьтеся, що подібні дії спецслужби в наші дні дають підстави для підозр, занепокоєння та викликають багато запитань, – підсумував голова Закарпатської «Батьківщини».

­

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова