Очільник обласного осередку зустрівся з «тепловиками»

Тарифна криза на енергоносії, що є наслідком провального менеджменту і недолугих рішень влади, поставила під загрозу роботу комунальних підприємств, знекровлює бюджети місцевих громад.

На цьому  відверто наголошувалося під час зустрічі очільника  Хмельницької обласної «Батьківщини», депутата обласної ради Сергія Яковлева, депутатів місцевих рад з колективом КП «Тепловик».

Назване підприємство забезпечує теплом багатоповерхові будинки, бюджетні та госпрозрахункові заклади м. Старокостянтинова загальною площею 431 тис. кв м.

«Поспілкувавшись сьогодні з директором та колективом, зрозумів наскільки потужним є підприємство – за час своєї діяльності було виконано та впроваджено ряд робіт та заходів, які покращили якість теплопостачання міста та зменшили споживання енергоносіїв»,  – поділився враженнями Сергій Яковлев.

Однак,негативний вплив енергетичної кризи  відчувають  сьогодні усі, без винятку, сфери життя людей. Очільник обласного осередку партії  інформував щодо плану дій  команди «Батьківщини» у подоланні енергетичної кризи як на державному рівні, так і на рівні області. Принагідно він зазначив, що  рейтинг політичної сили невпинно зростає, а це означає,  що  українці бачать, хто сьогодні реально бореться за їх інтереси.  

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова