Очільниця Вінницької обласної «Батьківщини» подякувала активістам за допомогу постраждалим у Калинівці

Голова Вінницького обласного партосередку Людмила Щербаківська подякувала партійцям «Батьківщини» за активну допомогу людям, які постраждали від вибуху на складах боєприпасів біля Калинівки.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної «Батьківщини».

«Я рада, що команда «Батьківщини» Вінниччини стала на захист постраждалих. Депутати усіх рівнів, мери міст та інші партійці включилися в роботу з порятунку людей. Щиро дякую міському голові Козятина Олександру Пузиру, який відправив автобуси для підвезення людей, яких висадили з потягів у Козятині, «Батьківщині молодій», яка займалася евакуацією людей із навколишніх сіл. Щира подяка очільнику фракції «Батьківщина» в Калинівській міськраді Олександру Сінчуку, який вивозив людей із зони ураження. Дуже вдячна депутату Вінницької міської ради Людмилі Ваколюк, яка підвезла й розмістила евакуйованих мешканців у готелях міста. Дякую Миколі Грушко, меру Липовця, який розмістив на поселення більше двохсот людей, Івану Підлипному, який особистим авто всю ніч вивозив постраждалих, заступнику міського голови Немирова Миколі Торохтію, голові фракції «Батьківщина» у Вінницькій міській раді Юрію Іорданову. Особлива подяка моїм помічникам Олександру Лошаку, який всю ніч допомагав вивозити людей із Калинівки та Олегу Терлецькому, що скоординував штаб зі збору речей першої необхідності та іншим партійцям, які долучилися до порятунку людей», – сказала Людмила Щербаківська.

Очільниця обласних партійців висловила окрему подяку «батьківщинівцям» з інших областей України за гуманітарну допомогу, зокрема Київській міській «Батьківщині», «Батьківщині молодій» з Києва, Хмельницького та Житомира.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова