Очільниця Рівненської «Батьківщини» відповіла на заяву мера міста

Голова фракції «Батьківщина» у Рівненській міській раді Галина Кульчинська обурилася заяві на телеканалі «Прямий» мера Рівного Олександра Третяка, обраного від «Європейської солідарності», що начебто попередня влада не забезпечила киснем міську лікарню, де лікують ковідних хворих.

­Про це повідомляє пресслужба обласної партійної організації.

Донедавна Галина Кульчинська була гуманітарним заступником у попереднього мера й курувала, зокрема медичний напрямок.

У своєму дописі на сторінці у Фейсбук вона навела приклади ефективної роботи з порятунку містян відCOVIDy минулого року.

1. Ми дійсно разом з головним лікарем Кучеруком Євгенієм буквально «завалили» ліжкомісця міської лікарні кисневими точками – їхня кількість сьогодні –185. Це найбільша кількість кисневих масок, розміщених в одній лікарні в Рівненській області. Думаю, що небагато медичних закладів в Україні мають такий показник.

2. Ми буквально з перших днів введення карантину в Україні забезпечили лікарню коштами з міського бюджету на придбання необхідних для боротьби з COVID-19 речей, доплати лікарям, капвидатки. Ми виділили лише для міської лікарні 17 мільйонів гривень.  Була придбана і друга киснева бочка на дві тонни кисню.

3. Саме ці гроші дозволили головному лікарю ЦМЛ зекономити кошти, які надійшли з Національної служби здоров’я України і закупити за 6 400 000 гривень кисневу станцію MAS-OXY 100, перемовини про закупівлю і постачання якої ми почали ще на початку жовтня 2020 року. З міського бюджету на кисневу станцію не було витрачено жодної гривні!

«Думаю, що багато міст України позаздрило б такому, умовно кажучи, «завалу»  з киснем, який ми тоді забезпечили», – зазначила депутатка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова