Очільниця «Батьківщини» Вінниччини зустрілася з народними депутатами України

Голова Вінницької обласної «Батьківщини», депутат облради Людмила Щербаківська зустрілася з першим заступником голови партії, народним депутатом України Іваном Кириленком та народним депутатом Вадимом Івченком.

Як повідомляє прес-служба Вінницького обласного партосередку, депутати обговорили загальнополітичну ситуацію та шляхи виведення України з кризи, в яку чинна влада загнала українців.


Особливу увагу партійці приділили економічній ситуації в державі, зокрема зарплатам та зростанню цін. На зустрічі також була присутня очільниця «батьківщинівців» Луганщини Ірина Веригіна. Учасники зустрічі обговорили проведення виборчих конференцій та напрацювали стратегію перемоги Вінницької «Батьківщини» на наступних виборах.


«Ми обговорили багато питань, що стосуються покращення життя українців. Чинна влада так докерувалася, що українці від бідності тікають до інших країн на заробітки. Ми повинні зробити так, аби наші люди будували Європу в себе вдома. Щоб досягти цього, маємо перемогти на виборах», – сказала Людмила Щербаківська.

Представниця «Батьківщини» розповіла, що під час зустрічі напрацьовано стратегію перемоги «Батьківщини» на Вінниччині. Людмила Щербаківська впевнена, що попри те, що попереду дуже багато роботи, «Батьківщина» переможе і наведе лад у країні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова