Облрада не підтримала ініціативу «батьківщинівців» про повернення коштів до бюджету міста Суми

На черговій сесії Сумської обласної ради депутати не внесли до порядку денного проект рішення фракції «Батьківщина» про скасування незаконної перереєстрації обласних закладів.

22 грудня 2018 року комунальні підприємства та установи здійснили незаконну юридичну перереєстрацію з метою «виведення» податків із міста Суми за наказом керівництва управління майном обласної ради.

Наразі обласний центр втрачає 50 млн. грн доходів до міського бюджету з податків фізичних осіб. Як зазначив міський голова Олександр Лисенко, до кінця року прогнозовані втрати – до 74 млн. грн.

«Окрім нагальних питань фінансування міста нині під загрозою недофінансування соціальної сфери, зокрема ліків та пільгових програм для учасників АТО. Незаконні рішення про реєстрацію обласних закладів були прийняті після затвердження міського бюджету на 2019 рік, також штучно створено фінансову кризу в бюджеті обласного центру», – наголосив Олександр Лисенко.

Представники ВО «Батьківщина» вимагали привести у відповідність до норм чинного законодавства статути 37-ми установ, закладів, підприємств Сумської обласної ради та скасувати накази управління майном обласної ради, які дозволили перереєстрацію установ комунальної власності,  територіально розміщених у місті Суми.

Депутати обласної ради не включили проект рішення до порядку денного та не перейшли до конструктивного обговорення питання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова