Обласне Товариство сприяння оборони України очолив «батьківщинівець»

Досвідченого керівника, спортсмена, депутата обласної ради від ВО «Батьківщина» Дениса Коника обрано керівником Вінницької обласної організації Товариства сприяння оборони України.

Його кандидатуру підтримали всі члени правління організації під час зборів, що проходили сьогодні у залі засідань готелю «Поділля».

«20 серпня цього року Денис Вікторович написав звернення та подав свою кандидатуру на посаду керівника організації», – сказав під час засідання Анатолій Кацай і зазначив, що до цього часу виконував обов‘язки керівника організації.

Під час засідання члени правління проголосували за відкликання з посади виконуючого обовязки керівника  Вінницької обласної організації Товариства сприяння оборони України Анатолія Кацая та підтримали кандидатуру Дениса Коника.

«Дякую всім за довіру. Готовий вислухати всі пропозиції щодо розвитку організації, конкретних її напрямків та подальшої нашої спільної роботи. Сподіваюся на плідну співпрацю з усіма районними підрозділами», – звернувся до присутніх Денис Коник.

Під час засідання члени правління підтримали також кандидатуру Анатолія Кацая на посаду заступника керівника Вінницької обласної організації Товариства сприяння оборони України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова