Новомосковські «батьківщинівці» запроваджують електронні петиції до влади

Новомосковська міська парторганізація «Батьківщини», що на Дніпропетровщині,  запроваджує електронні петиції до місцевої влади

Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку.

За словами депутата-«батьківщинівця» Новомосковської міської ради Миколи Козлюка, підготовлено відповідний проект рішення депутатської сесії, розглянутий профільними комісіями без зауважень. Однак, дотепер це питання не поставлено на голосування.

«З початку розробки проекту рішення про запровадження електронних петицій та затвердження профільними комісіями ради минуло майже 4 місяці. За цей час відбулися дві позачергові сесії міської ради, але жодного разу питання про запровадження електронних петицій не було винесене на порядок денний сесій», – зазначив Микола Козлюк.

«Батьківщинівець» наголосив, що його та колег-депутатів навіть не було запрошено на сесії, аби не заважати «їм» ухвалювати «доленосні» рішення для міста.

Нагадаємо, що Новомосковськ залишається єдиним містом в Україні, де так і не допустили до виконання своїх обов’язків обраного міського голову Віктора Літвіщенка, а сесії самої ради проходять за її стінами. Депутатів-«батьківщинівців» не запрошують до участі в них.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова