Новомиколаївська лікарня буде з новим обладнанням

З ініціативи керівника Запорізької «Батьківщини» Владислава Куценка та депутатів-«батьківщинівців» обласної ради, колишній райцентр Новомиколаївка Запорізького району вчергове отримає кошти на медицину.

 

У Новомиколаївській центральній районній лікарні невдовзі з’явиться нове сучасне обладнання – відеоендоскопічна система.

Завдяки команді «Батьківщини» на його придбання з обласного бюджету вже виділено  понад 1 млн. гривень.

«За допомогою цього обладнання новомиколаївці отримуватимуть якісну  медичну допомогу. Воно дозволяє місцевим медикам  максимально ефективно виявляти чимало захворювань.  Адже відомо, що своєчасна діагностика – це запорука успішного лікування. Окрім того, наявність такого обладнання дозволить Новомиколаївській лікарні укладати нові контракти з НСЗУ, а це додаткові кошти для лікарів та  медичних працівників», – наголошує Владислав Куценко.

«Батьківщина» не вперше допомагає Новомиколаївській громаді. Наприкінці минулого року, також за підтримки Владислава Куценка, центральній районній лікарні була передана мобільна цифрова УЗД-система, вартістю близько 1 млн. гривень. Обладнання,  яке в разі необхідності може пересуватись в палату до пацієнта, або в карету швидкої допомоги, вже працює.

«Після укрупнення районів, у нас чомусь почали забувати про такі населенні пункти, як Новомиколаївка. Але тут живуть люди. І якість медичного обслуговування населення не повинна бути гіршою, аніж в нинішніх райцентрах, або Запоріжжі. Минулого року «Батьківщина» приділяла велику увагу вирішенню проблемних питань  Новомиколаївської громади. Така підтримка здійснюватиметься й цьогоріч», – зазначив голова фракції «Батьківщина» Запорізької облради Вячеслав Колесников.

На сьогоднішній день «Батьківщина» є чи не єдиною політичною силою, яка докладає реальних зусиль для вирішення проблем Новомиколаївської громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова