Новий голова Федерації дзюдо та самбо Черкащини – «батьківщинівець» Юрій Тренкін

Депутат міської ради від «Батьківщини», перший заступник голови обласної парторганізації Юрій Тренкін обраний головою Федерації дзюдо та боротьби самбо Черкаської області.

Як інформує пресслужба обласного партосередку, кандидатуру Юрія Тренкіна делегати позачергових загальних зборів Федерації, які відбулися 22 травня, підтримали одноголосно.

«У Черкасах є талановиті, здібні діти, є кваліфіковані тренери, утім, найбільша проблема всього спорту, дзюдо ісамбо, зокрема – це низька фінансова спроможність. На цій посаді я себе бачу виключно як менеджера, який докладатиме всіх зусиль на вирішення наявних проблем Федерації – покращення умов для тренувань спортсменів та матеріально-технічного забезпечення, підвищення заробітної плати тренерам, збільшення кількості змагань, залучення інвестицій, популяризація цих видів спорту», – прокоментував Юрій Тренкін.

На загальних зборах Федерації також були присутні депутат міськради від «Батьківщини» Роман Діскант та заступник міського голови Черкас, партієць Ігор Волошин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова