Нова техніка для Андрівської громади

Керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко разом із депутатами обласної ради Катериною Гогунською та Валерією Матвієнко передали новий трактор для Андрівської громади.

Техніка багатофункціональна і може бути задіяна, як на будівельних та ремонтних роботах, так і для прибирання снігу, або для виконання інших господарських робіт.
«Коли жителі Андрівської громади попросили допомогти придбати саме такий трактор, ми з Катериною Гогунською пообіцяли вирішити питання до кінця року. Сьогодні можу констатувати: пообіцяли – зробили», – зазначив Владислав Куценко.
Сівши за кермо трактору, він особисто перевірив надійність техніки.
Слід відзначити, що «Батьківщина» приділяє велику увагу Бердянському району. З ініціативи депутатів-«батьківщинівців», Запорізька обласна рада виділила близько 2,5 млн. гривень на завершення другої черги робіт із прокладання каналізації в Чернігівці. З обласного бюджету також були виділені кошти на ремонт ліфту в Чернігівській лікарні, облаштування оглядового майданчику у Бердянську та благоустрій центрального скверу в Коларівці, а також закупівлю медичного інструменту для Бердянської районної лікарні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова