«Ні продажу землі» – на Миколаївщині демократичні сили підписали меморандум

23 квітня Миколаївська обласна «Батьківщина» в особі голови Вадима Підберезняка виступила ініціатором підписання меморандуму про співпрацю з Українською демократичною партією та представником громадської спілки землевласників.

Своїм підписом учасники засвідчили наміри щодо координації дій, поєднання зусиль та співпраці з метою об’єднання з фермерами, селянами та землевласниками, аби разом ініціювати референдум за народною ініціативою.

«Без проведення всеукраїнського референдуму продаж сільськогосподарської землі є незаконним. Громадяни нашої країни повинні сказати своє слово на референдумі та дати дозвіл або заборонити органам державної влади продавати землю, яка згідно із Конституцією  належить українському народу», – наголосив лідер Миколаївської «Батьківщини».

Голова обласної організації Української народної партії Олексій Мірошниченко зауважив, що в умовах військових дій та гострої економічної кризи такі глобальні соціально-економічні зрушення є недоцільними. На його думку, до подолання корупції, відкриття ринку землі призведе до розкрадання загальнонаціональної власності черговими злочинцями та олігархами.

В завершенні заходу підписанти меморандуму домовилися координувати свої спільні дії щодо недопущення розкрадання власності українського народу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова