Нещодавно на Закарпатті з робочим візитом перебувала делегація Чеської Республіки

Чеських гостей супроводжувала депутатка Закарпатської обласної ради фракції «Батьківщина», керуюча справами облради Мирослава Ливч.

У складі делегації – голова Крайового Уряду, голова БФ ВІЗА Зденєк Кадлец, керівниця канцелярії гетьмана Краю Височина Катержина Свободова, начальник відділу адміністративної діяльності Давид Марек.
Цього разу благодійники в рамках співпраці із Закарпатською обласною радою навідалися на Свалявщину, куди привезли багато потрібних товарів та речей.
В рамках візиту делегація побувала у Свалявському професійному будівельному ліцеї, де проживають 66 вимушено переселених осіб. Для них передано пакунки з продуктами харчування тривалого зберігання. Також благодійники відвідали Свалявську міську лікарню, якій передали 60 функціональних моторизованих ліжок і ортопедичні матраци. Зараз тут проходять лікування жителі Свалявщини, поранені військові із зон бойових дій, а також немобільні вимушено переміщені особи.
Комплекти зимового одягу і взуття отримали співробітники Свалявської 12-ї пожежно-рятувальної частини ДСНС України у Закарпатській області. На сьогодні тут працює 39 вогнеборців, які обслуговують зону в радіусі 30 км. 5 осіб перебувають на ротації в Харківській області, де виконують завдання на звільнених від російських окупантів територіях.
Вантажний автомобіль Край Височина передав Закарпатському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки.
У Сваляві делегація оглянула хід зведення модульних будинків і ремонт гуртожитка для ВПО, яке здійснюється за кошти БФ «Карітас» Чеської Республіки. За словами підрядників, роботи будуть завершені ще цього року і майже 100 переселенців зможуть святкувати Різдво вже у новому житлі.
«Співпраця Свалявщини і Краю Височина триває майже 8 років. Вона для нас надзвичайно важлива, оскільки дозволяє реалізувати багато соціальних проєктів. Ми вдячні за їхню увагу, добре серце, завжди раді зустрічати їх у нас в гостях. Цей візит також знаковий, тому що у складний час війни наші друзі виказують підтримку і протягують руку допомоги», – зазначила Мирослава Линч.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова