Не збільшувати прірву непорозуміння між органами центральної влади та місцевою владою: депутати Баштанської районної ради звернулися до керівництва держави

Депутати Баштанської районної ради Миколаївської області звернулися до Президента України, Верховної ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості зростання ціни на природний газ для бюджетних установ територіальних громад та некомерційних підприємств.

Таке рішення вчора, 23 вересня, на 7-й сесії Баштанської районної ради підтримали 24 депутати із 29 присутніх.

«На нашу думку, бюджетні установи територіальних громад та некомерційні підприємства мають бути споживачами газу по прийнятній ціні, яка не буде створювати проблеми для бюджетів громад, які, до речі, зазвичай є недостатньо наповненими. Особливо на рівень  бюджетів громад вплинули карантини та локдаун.

Враховуючи все вищезазначене, ми, депутати від партії «Батьківщина»,  вимагаємо від керівництва держави вирішити питання з ціною на природний газ для бюджетних установ територіальних громад та некомерційних підприємств, яка має бути фіксованою, доступною та прогнозованою», – зазначається у  тексті звернення.

Крім того, депутати від ВО «Батьківщина» закликають керівництво держави  «не збільшувати прірву непорозуміння між органами центральної влади та місцевою владою»  та запропонували конкретні рішення, які необхідно терміново прийняти, аби уникнути енергетичної кризи в країні.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова