Народний депутат від «Батьківщини» подякував колегам із Кіровоградщини за співпрацю

Депутат Олександрійської районної ради від «Батьківщини» Олег Берсименко звернувся до народного депутата України Сергія Соболєва з проханням врятувати Олександрійський онкологічний диспансер.

Минулі звернення керівника онкодиспансеру про необхідність проведення капітального ремонту й закупівлі необхідного медичного обладнання ігнорувалися.
7 го лютого в Олександрійський онкологічний диспансер завітав народний депутат України, «батьківщинівець» Сергій Соболєв.
«Зараз у нас перерва в роботі, тому постійні візити дозволяють по-іншому зрозуміти, що нині відбувається. Коли приймається черговий закон, потрібно враховувати фактори, які ти ніколи з Києва не побачиш. Лише поспілкувавшись з лікарями, місцевими депутатами, розумієш, що і як», – наголосив Сергій Соболєв.
За словами народного депутата, значний внесок у розвиток справи зробив саме депутат Олександрійської районної ради від ВО «Батьківщина» Олег Берсименко.
«Якби він мені не підготував звернення, розрахунки, не познайомив мене з головним лікарем і не підготував всю матеріально-технічну базу, то цього всього не було б зроблено. Дякувати Богу, що на певному етапі ми саме разом об‘єднали усі зусилля. Результат ви сьогодні бачили. Медичне обладнання установлено і почало свою роботу. Зараз ще й палати ремонтуються, аби люди перебували в нормальних умовах», – додав політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова