Народні депутати взяли участь у підсумкових зборах партійців Львівщини

Народні депутати від ВО «Батьківщина» Іван Крулько, Сергій Євтушок та Вадим Івченко взяли участь в урочистих зборах Львівської обласної парторганізації, на яких підсумували роботу партосередку за 2017 рік.

Як повідомляє прес-служба «Батьківщини» Львівщини, голова обласного партосередку Михайло Цимбалюк та депутати відзначили дипломами й грамотами найактивніших партійців, визначили найкращі партійні осередки та подякували всім, хто брав активну участь у виборах до рад ОТГ.

DSC_0574

«Дякую усій команді «Батьківщини» за те, що разом ми пройшли дуже важкий шлях і сьогодні наша політична сила на Львівщині стає номером першим. Незважаючи на труднощі, ви залишаєтеся серцем країни разом із сотнями тисяч «батьківщинівців» по всій Україні», – зазначив заступник голови партії Іван Крулько.

Народний депутат Сергій Євтушок наголосив, що «батьківщинівці» Львівщини стали працювати якісніше і демонструють дуже хороший результат. Вадим Івченко передав вітання від лідера партії Юлії Тимошенко львівській команді.

«Юлія Володимирівна просила низько вклонитися кожному з вас і подякувати за ту величезну роботу, яку ви проводите на Львівщині. Для нас вкрай важливо доносити правду про все, що відбувається в Україні, до наших співгромадян», – сказав Вадим Івченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова