Національний штаб захисту рідної землі на Київщині мобілізує сили

Сьогодні відбулося засідання Національного штабу захисту рідної землі у Київській області, на якому представники аграріїв області узгодили план дій щодо подальшого захисту української землі.

Представник штабу, фермер Олексій Новохатько, зазначив, що власники землі, згідно так званої «земельної реформи» Зеленського, ніяк не захищені. Згідно з тим, що пропрезидентська монобільшість планує протягнути у парламенті, продавців землі можуть ошукати на електронному аукціоні.

«Після того, як із торгів викинуть таких як я, вони отримають мінімальну можливу ціну і не зможуть її заперечити в жодному суді. Це буде відвертий грабунок. Не буде машин, квартир і мільйонів, а будуть якихось 20-30 тисяч за гектар, які швидко закінчаться. Люди на цьому втратять одвічне джерело доходу», – заявив Олексій Новохатько.

Представник штабу Сергій Глузін застеріг, якщо «слуги народу» приймуть закон про відкриття ринку землі у такому проолігархічному вигляді, то Україна втратить державність.

«Ми самі не помітимо, як перетворимося у щось схоже між циганами, індіанцями та євреями (до того, як вони встигли створити державу). Формально ми існуватимемо, тобто буде Україна, герб, прапор, гімн, громадянство. Реально ж ми перетворимося в такий собі народ-інвалід», − сказав Сергій Глузін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова