На знак протесту депутати-«батьківщинівці» залишили сесію Вінницької облради

Комісія Вінницької облради з питань регламенту та депутатської діяльності ухвалила рішення про виключення депутата від «Опозиційного блоку» Юрія Яремчука зі складу комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації – через дії, що суперечать депутатській етиці.

Як інформує прес-служба Вінницької обласної парторганізації, причиною такого рішення комісії став інцидент під час минулої сесії облради, коли Юрій Яремчук просто в сесійній залі здійснив напад на депутата від «Батьківщини» Тетяну Редько.

«Голова комісії з питань регламенту та депутатської діяльності оголосив рішення комісії щодо депутата Юрія Яремчука. Під час виступу Тетяни Редько з цього питання представники «Опоблоку» вибігли до трибуни та почали зривати її виступ образливими криками. Захистити Тетяну Редько вийшли депутати від «Батьківщини», – ідеться в повідомленні Вінницького обласного партосередку.

На знак протесту депутати-«батьківщинівці» залишили сесійну залу.

«Ми різко засуджуємо поведінку Юрія Яремчука та його однопартійців з «Опозиційного блоку», колишньої Партії регіонів, які мало того, що побили нашу депутатку, так ще й насміхаються з цього і зривають виступи наших партійців. Це ганьба теперішнього скликання обласної ради, – сказала депутат Вінницької облради, голова обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Людмила Щербаківська. – Сподіваюся, в наступному скликанні таких депутатів не буде. Прикро, що голова облради від «БПП» Анатолій Олійник потрапив під вплив «Опоблоку». Очевидно, є якісь приховані домовленості, але час розставить усе на місця і все потаємне випливе».

Нагадаємо, на минулій сесії «опоблоківець» Юрій Яремчук під час блокування трибуни облради воїнами АТО напав на депутата від «Батьківщини», заслуженого журналіста України Тетяну Редько, застосувавши фізичну силу.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова