На Житомирщині представників «Батьківщини» звільняють з роботи через партійну приналежність

На Житомирщині чиниться неправомірний тиск на представників «Батьківщини», які опонують владі Бердичівського району в питаннях розбудови закладів охорони здоров’я.

Як інформує прес-служба Житомирської обласної парторганізації, одразу трьом членам ВО «Батьківщина» (серед яких – депутат Бердичівської райради Лариса Радкевич та голова районної виборчої комісії Наталія Гуменюк) вручили повідомлення про звільнення з роботи. Мотивується це буцімто реорганізацією та виведенням посад зі штатного розпису медзакладу.

За наявною інформацією, більше нікому з працівників Центру первинної медико-санітарної допомоги повідомлення про звільнення не вручалися.

У Житомирській обласній «Батьківщині» вважають, що незаконне звільнення людей через їх партійну приналежність вказує на «царювання беззаконня на теренах Бердичівського району».

«Тиск на партію не зупинить нас. Якщо хтось вирішив перевірити нас на міцність, ламаючи життя людей та використовуючи адмінресурс, то хай знають: нічого в них не вийде. Ми задіємо всі механізми й дамо ефективну відсіч тим знахабнілим корупціонерам, які використовують службові посади для політичного тиску на людей, працюючи в інтересах партії влади», – зазначила голова Житомирської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Анжеліка Лабунська.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова