На Житомирщині партійці допомагають ветеранській організації

60 членів благодійної організації «Благодійний фонд пенсіонерів, ветеранів Житомира» отримали продуктові набори від депутатів ВО «Батьківщина» Житомирської міської ради.

Як повідомляє пресслужба Житомирської обласної партійної організації, партійці продовжують давню співпрацю з ветеранською організацією з допомоги нужденним.

«Я дуже вдячна депутатам від «Батьківщини» за надану допомогу. Дотримуватися режиму самоізоляції для нашого покоління вкрай важливо, але і досить складно. Вирішувати повсякденні побутові питання з кожним днем стає все важче. Більшість моїх колег перебувають у скрутному матеріальному становищі, тож для них вкрай важливою є будь-яка допомога. Ваша неодноразова підтримка – найкраще підтвердження того, що ми ще комусь потрібні, що про нас дбають», – сказала директор благодійної організації Марія Ширюкова.

Заступник голови Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Людмила Янушевич запевнила ветеранів, що «Батьківщина» завжди прийде на допомогу і підтримає нужденних у тяжкий час.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова