На Житомирщині кандидати в депутати місцевих рад від «Батьківщини» знову перемогли

На Житомирщині на виборах депутатів у Харитонівській ОТГ (Коростишівський район) і Стриївській ОТГ (Новоград-Волинський район) зі значним відривом перемогли представники «Батьківщини», вчергове підтвердивши заклик Юлії Тимошенко «Батьківщина за людей, люди – за Батьківщину!».

Як повідомляє прес-служба Житомирського обласного партосередку, за попередніми даними у Харитонівській ОТГ за представників «Батьківщини» проголосувало 65,25% виборців, у Стриївській ОТГ – 67,64%.

«Результати виборів в ОТГ на Житомирщині ще раз підтвердили життєвість нової стратегії розвитку України, яку разом із фахівцями розробила Юлія Тимошенко. Люди вірять, що реалізація Нового курсу України змінить економічну ситуацію і допоможе покращити життя людей у найкоротший термін. Довіра виборців до Юлії Тимошенко та її команди допомогла нам отримати саме такий результат волевиявлення в новостворених ОТГ», – сказала очільниця обласної парторганізації Анжеліка Лабунська.

«Батьківщинівка» вважає, що тепер потрібно перемогти на парламентських виборах і зайти до Верховної Ради гідною командою, яка зможе реалізувати Новий курс України і змінить життя українців на краще.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова